Halı Sahamız

Karabük Halı Saha


Tel örgüler ile çevrilmiş dikdörtgen bir alan içerisinde, zemininde suni çim bulunan yapıda oynanan futbol mekanlarına halı saha denilir. İyi maçlar için bu halı sahaların her açıdan kaliteli olması gerekmektedir.karabük halı saha tutkunları bu nedenle Bostanbükü Halı Sahayı seçmektedir.

 

 Halı saha haftanın yorgunluğunu atmak ya da amatör olarak spora etmek isteyen erkekleri vazgeçilmezidir. Fakat bu amaçlarla gidilen halı sahanın zemini spor yapmaya elverişli olmalıdır.

 Ayrıca, maç esnasında sporcuları olumsuz hava şartlarından koruyan bir yapıya da sahip olmalıdır.

Bostanbükü Halı Saha, bu konudaki hassasiyetleri ile futbol tutkunlarını daima mutlu etmektedir.

 

 İyi Bir Halı Saha Nasıl Olmalı?

 

 Kondisyon açısından profesyonel futbolcular kadar formda olmayan insanlar için halı saha ideal boyutlarda olmalıdır. Rahatça pas alıp verecek kadar büyük, aşırı yormayacak kadar küçük olmalıdır.

 

 Halı sahada maç esnasında yoğun şekilde ter atılır. Özellikle yağmurlu, karlı ve rüzgarlı havalarda hastalıklardan korunmak için kapalı halı sahalar tercih edilmelidir. Aysu Halı Saha bu özelliğe sahip olarak sporseverlerin sağlığını korumayı amaçlamaktadır.

 

  Halı Saha Maçından Önce ve Sonra Dikkat Edilmesi Gerekenler?

 

 Halı saha maçlarından önce mutlaka ısına hareketleri yapılmalıdır. Ani hareketler büyük sakatlıklara neden olacağı olur. Öncelikle bacaklar olmak üzere tüm vücut çeşitli ısınma hareketli ile maça hazır hale getirilmelidir.

 

 Maçtan sonra ise terin soğumaması için hemen üst eşofman giyilmeli, en kısa zamanda duş alarak rahatlama sağlanmalıdır.


Fiyat Öğren